חדר נסיכות

זה לא קשור לחינוך אבל זה בהחלט קשור לגנים. רוב הילדות העדינות, הרכות והחולמניות רוצות להיות נסיכות, ובינתיים הן רוצות חדר נסיכות.

חדר נסיכות הוא חדר שאיך שנכנסים אליו מרגישים כמו בארמון. הרבה פעמים הוא דומה לציורים בסיפורים על נסיכות והכי חשוב הוא של הילדה שרוצה להיות נסיכה. איך מתחילה כל נסיכה. נכון? מחדר נסיכות.

חדר נסיכות לבן כמו שמלת נסיכה?

כל חדר נסיכות של חברת שגם נוצר באווירה והשראת חדרי הנסיכות בהתאם לתקופתן. סביר להניח שאם הייתם נכנסים היום לחדר של נסיכה אולי הוא היה בסגנון מודרני אבל נסיכות ובעיקר סיפורים על נסיכות שמתחילים ב"היה הייתה פעם נסיכה" מתייחסים בעיקר לתקופה דמיונית שסגנון העיצוב שלה הוא כנראה עתיק וזה מתכתב נכון עם התקופה הויקטוריאנית של רהיטים בסגנון עתיק, מעוגלי פינות. עם פיתוחים ופרזולים, כולל קרניזים על הקירות ועל החלונות וילונות משופעי שיפון.

בכל חדר נסיכות של חברת שגם ניתן לייצר בצורה אופטימלית את הסגנון המדויק של חדרי הנסיכות לצד האיכות שמגיעה לנסיכות אמיתיות…

חדרי נסיכות וגם מיטת חברה

לא ברור אם בחדרי נסיכות אמיתיים יש גם מיטת חבר. סביר להניח שבארמון כלשהו אם הייתה מגיעה חברה לנסיכה (לא מהכיתה… מטירה אחרת) המשרתות היו מלינות אותה בחדר מכובד נפרד, מה שלא קורה בחדרי הנסיכות של היום כאשר החברה של "הנסיכה" אולי יושבת לידה בכיתה וישנה אתה באותו חדר נסיכות אבל במיטה נפרדת, אך מותאמת כמובן לחדר הנסיכות. רהיטי ילדים של היום מבית שגם נותנים לכל נסיכה את החדר שמתאים לה.

הארון המפואר בחדרי נסיכות

הארון של חדרי נסיכות בייצור חברת שגם הוא דגם של ארון שהיה נפוץ במאה ה-19 ואולי אף לפני כן. מדובר בארון בצבע לבן עם חלון אמצע מזכוכית שבדרך כלל אפשר היה לתלות עליו וילון לבן מתחרה.

אבל חוץ מזה שהוא נראה כמו ארון של נסיכות הוא גם פונקציונאלי מאוד ויש בו אפשרות גם לתלייה וגם מדפים.

בנוסף בחדר נסיכות של שגם כוורת וגם שולחן כפול לחדר נסיכות -שתי אחיות שגרות אותו חדר.

בחדר נסיכות של שגם הכול לבן, טהור ואלגנטי. מלכותי ומשדר יוקרה והכי חשוב איכותי מאוד. מדובר על רהיטים מ-100% עץ מלא כי בחדרי נסיכות מה שחשוב זה שאחרי שנה הטואלט לא יתנפח ויאבד את הצורה. אוי לו לנגר והארמון עלול עוד לרדוף אותו…

אצל רהיטי שגם זה לא יקרה כי חדרי ילדים הם המומחיות שלנו.