ארונות הזזה


העיצוב החדש הוא חכם ומתוחכם יותר. לאחר תקופות קדומות בהן החישובים התמקדו אך ורק סביב נוחות ופתרון פונקציונלי של כלים ורהיטים, לאחריה התפתחה תקופת היופי בה הפאן העיצובי תפס חשיבות ואנשים עשו הכל על מנת שהחזות החיצונית תהיה יפה ומיוחדת. לעתים העיצוב הגיע על חשבון הנוחות או מנע ניצול מקסימלי של יכולות הכלי, אך המודעות ליופי ואסתטיקה שלטה וקבלה עדיפות עליונה. היום אנחנו חכמים יותר ויודעים לבחון כל מוצר ממספר זוויות, וביניהן לדעת את השילוב הנכון שיאזן בין הפאן העיצובי של הכלי או הרהיט לבין הצד השימושי שלו, כאשר מדובר בנוחות, שימוש נכון וחווית משתמש.

ארונות הזזה הם המוצר המדויק להגדרת העיצוב החדש. ארונות הזזה הם גם נוחים מאוד, ניתן לחלק אותם באופן חופשי ומותאם אישית בשונה מארונות דלתות שמגיעים כפי שהם, ובנוסף יש להם חזות יפה יותר היות ופלטות ההזזה של הארון מגיעות בשלל חומרים, צבעים וסגנונות עיצוב.

ארונות הזזה לניצול מקסימלי וחסכון במקום

יתרון בולט של ארונות הזזה הוא החיסכון במקום. העיצוב החכם מתבסס על מינימליזם, או בעברית פשוטה ניצול מקסימלי של שטח נתון ובניית רהיטים באפקטיביות אופטימלית. היות והדלתות לא צריכות להיפתח החוצה, הרי שההתחשבות במקום שתופס הארון היא המידות שלו בלבד ולא כמו ארונות דלתות שיש לקחת בחשבון את השטח שתופסת הדלת שנפתחת. השטח הזה שנקרא שטח מת מקבל חשיבות רבה כאשר מדובר בחדר קטן.

כאשר מדובר בחדר מרובה חפצים או חדר שכל מקום דורש ניצול מקסימלי הרי שארונות הזזה הם הפתרון המושלם. שימוש מעולה בארונות מסוג זה ניתן למצוא בעיצוב חדרי ילדים היות והם מרובים רהיטים ועם זאת חשוב לשמור על נגישות קלה. כאשר מדובר בחדרי ילדים אנו מוצאים יתרון נוסף. היות וארון הוא רהיט שהשימוש בו הוא לתקופה של שנים רבות, העיצוב של הארון תופס חשיבות רבה. את החזות של ארון הזזה ניתן להחליף בקלות רבה על ידי החלפת טפט או תמונה בהתאם לאופי העיצוב החדש. מדובר גם בחסכון כלכלי היות ועלות של טפט לא דומה לעלות של ארון חדש, ובנוסף לכך השיקולים ברכישת ארון הם קלים יותר היות והשיקול שקשור במראה הארון יכול להתמקד בתקופה הקרובה ולא להיות בעל מראה פשוט וקלאסי שיתאים לתקופת נצח. ארונות הזזה מתאימים לכל עונות השנה ומתמזגים באופן נפלא עם המראה של החדר. המראה של העץ כפי שהוא לעתים משרה אווירה חמימה ובימי קיץ חמים הוא עלול להסבות תחושה דחוסה בחדר.

בחירת ארון מסוג ארונות הזזה היא בחירה עם הסתכלות לתווך ארוך. השחיקה של ארון זה היא אטית יותר היות וחומרי הגלם מהם עשוי גוף הארון נעים בין סיבית, עץ סנדוויץ' ועץ מלא.ומבנה הסנדוויץ' עמיד מפני עיוות שעלולה לגרם בעקבות לחות, או חום. הפעולה הפשוטה של פתיחת וסגירת דלתות צירים יום יום יוצרת עם הזמן שחיקה ואפילו סכנה של התנתקות הדלת מהצירים. השיקול הבטיחותי הוא משמעותי יותר כאשר מדובר בחדרי ילדים.

ארונות הזזה עונים בידיוק לך

אומנם ארון הוא כלי שרת עבור האדם, אך נידרשת מאתינו תמיד התגמשות בארגון וסדר לפי המבנה הפנימי של הארון. לעומת זאת בארון הזזה אתה בוחר אלו מדפים יהיו בתוך הארון והיכן למקם אותם בהתאם לצורך שלך. ניתן לומר כי ארונות הזזה הם מותאמים אישית היות והמבנה הפנימי והחיצוני שלהם ניתנים לשינוי ועיצוב כבחירת הלקוח. מעבר לכך עומדות לזכות ארונות הזזה יתרונות של עמידות לזמן ארוך, בטיחות וניצול אופטימלי של מבנה וחלל הארון.

ארונות הזזה הפכו לפופולריים מאוד והם באים במגוון רחב של עיצובים וחומרים וברמות איכות שונות. כל מה שנותר לכם הוא לגשת אלינו כדיי לתכנן יחד את הארון שלכם בדיוק כפי שאתם אוהבים. המקצוענים שלנו מכירים את התחום לעומק וידעו להתאים את החומרים הנכונים בידיוק לצרכים שלכם על מנת שהתוצר הסופי יהיה ברמת גימור גבוהה ואיכות לא מתפשרת.מיוצר בישראל

טכנולוגיה מתקדמת

אחריות מלאה

עיצוב אישי

חומרים בטיחותיים