חדרי ילדים ונוער


חדר נסיכות

 חדר שכולו מבוסס על עץ מלא משולב, שלייפלק צבע באיכות גבוהה במיוחד. החדר מקנה אווירת פרובנס, מיטת נסיכות עם מיטת חבר ומגירות לאחסון, ארון הכולל דלת אמצע עם זכוכית או מראה, שולחן עם מגירות וכוורת יחידה או כפולה במגוון גדלים וצבעים. 

 


מיטת רכבת

מיטת קומתיים מבוססת על עץ מלא משולב, ביחד עם ארון שכולו בנוי סנדוויץ', שלייפלק צבע באיכות גבוהה במיוחד. המיטה מגיעה בנוסף עם מיטת חבר נפתחת ומגירות אחסון. עיצוב חדשני למיטת הקומתיים, המאפשר מרווח לכל אחד ואחת ובנוסף משמש כפתרון אחסון מעולה. את אורך ה"רכבת" ניתן להתאים לכל חדר, כאשר האורך המקסימלי מגיע ל2.80 מ'. ניתן לשלב צבעים לבחירתכם


חדר לואי

סיגנון פרובנס טיפוסי המקנה אווירת יוקרה בחדר. כל הריהוט מעץ מלא משולב, צבע שלייפלק רב שכבתי באיכות הגבוהה ביותר, מגיע במגוון מידות וצבעים לבחירתכם בגימור ללא פשרות כיאה לחדר לואי.

 


חדר רז

חדר יוקרתי בקווים נקיים, מבוסס על לבן משולב דלתות קלפה ומגירות אייגלאס, במגוון מידות וצבעים לבחירתכם.

 


חדר מאי

חדר קלאסי לבנות, קווים עדינים, מגוון צבעים וסיגנונות. שולחן וכוורת משולבים עם כמות גדולה של שיטחי אחסון.

 


חדר ניב

חדר לצעירים, שולחן עבודה מרווח, יחידות מגירות גדולות על גלגלים וכוורת מעוצבת. ארון דלתות טריקה שקטה בעיצוב המקנה לנער חדר מיוחד וייחודי.

 


חדר אופק

החדר מתאים לקטנים ולגדולים כאחד, שילובי צבעים ייחודיים וחדשניים בארון, שולחן וכוורות. פתרונות אחסון חכמים רבים ועיצוב צעיר וקליל.

 


חדרי ילדים ונוער


חדר נסיכות

 חדר שכולו מבוסס על עץ מלא משולב, שלייפלק צבע באיכות כגבוהה במיוחד. החדר מקנה אווירת פרובנס, מיטת נסיכות מגיעה במספר גדלים, 90, 120, עם מיטת חבר ומגירות לאיכסון., ארון נסיכות מגיע גם הוא במספר גדלים, הכולל דלת אמצע עם זכוכית. גוף הארון עשוי מסנדוויץ כולל המדפים. שולחן וכוורת כפולה או גובה רגיל בגדלים שונים. 120, 140

 


חדר גרין

מגיע בהתאמה אישית, מבוסס מלמין דחוס בתקינה אירופאית, מבוסס על עיצוב פלטות בעובי 45 מ"מ\', מגוון רב צבעים ושילובי צבעים. מיטת גרין, מגיעה עם מזרון אורתופדי המותאם לצעירים, בגדלים 80,90,120,140. כושר ניקוי ועמידות גבוהה במיוחד. מבחר דגמים של שולחנות ,יחידות מגירות שלוחות וכן מבחר כוורת בעיצובים שונים.

 


חדר לואי

סיגנון פרובנס טיפוסי, מקנה אווירת יוקרה בחדר, כל הריהוט עבודת יד, צבע שלייפלק רב שיכבתי באיכות מהגבוהות שיש. ניתן להתאים אישית על פי צרכי הלקוח. מיטת לואי מגיעה עם או בלי קפיטונז\', עץ מלא משולב, גמר גימור ללא פשרות כיאה לחדר לואי.

 


חדר לירן

חדר יוקרתי בקווים נקיים, מבוסס על לבן משולב דלתות קלפה וארונות אלומיניום וזכוכית. ראש מיטה ניתן לבחירה , כמובן התאמה על פי הצרכים. מתאים לחדרים קטנים ומעוצבים.

 


חדר מאי

חדר קלאסי לבנות, קווים עדינים, מגוון צבעים וסיגנונות. שולחן וכוורת משולבים עם כמות גדולה של שיטחי איחסון.

 


חדר דור

חדר לצעירים, גווני אפור, שולחן עבודה מרווח פינתי, יחידות מגירות גדולות ושלוחה מרווחת הכוללת כוורת כפולה משלובת. ארון דלתות הזזה ,טריקה שקטה המשולב בזכוכית עם או בלי ציור על פי בחירה המקנה לנער חדר מיוחד ,מעוצב וייחודי.

 


חדר עמית

חדר לילד מתבגר המבוסס על ארון דלתות ומגירות בשפע, חלוקה פנימית על פי בחירה. ,שולחן עבודה פינתי עם מגירות ושיטחי איחסון נוספים הכוללת כוורת מרווחת. ניתן להתאמה אישית ,מגוון צבעים וגדלים על פי הצורך.

 


מיטות קומותיים

מבחר גדול של דגמים וצבעים, כולל מבחר מיטות רכבת, מיטות כפולות משולבות ארונות בעיצובים מדהימים.

 


מיוצר בישראל

טכנולוגיה מתקדמת

אחריות מלאה

עיצוב אישי

חומרים בטיחותיים