חדרי ילדים שולחנות כתיבה לילדים חדרי ילדים חדרי ילדיםרהיטי ילדים שולחן וכוורת נוף1 שולחן נסיכות IMG-20160406-WA001320170804_173851כוורות וספריות

תרבות השפע בעידן בו אנו חיים, הפכה את הבתים שלנו ל"מחסני אגירה"… די להביט בפריטים שיש היום לכל נער או נערה ולהבין שבלי כוורות וספריות בחדר הפרטי שלהם, הם לא יסתדרו.

מלבד חומרי לימוד, ספרים, מחברות וקלסרים שיש היום לכל ילד בבית ספר, החל מכיתה צעירה ועד סוף התיכון, ילדים היום מאוד מושקעים מבחינת נטיות לב והולכים להרבה מאוד חוגים. לחוגים האלה נלווים פריטים שונים שיש לכל ילד, ואלה צריכים להיות מאוחסנים באיזה שהוא מקום.

הגאג'טים שמלווים את חייהם של בני הנוער מחייבים שטחי אחסון ושלא כעבר, אז היו מאחסנים פריטים בשולחנות כתיבה עמוסי מדפים לאורך ולרוחב, היום מדברים על כוורות וספריות נפרדות בכל חדר, עם חלוקה נכונה שתאפשר הצבת פריטים בצורה נוחה.

בתים חד קומתיים צריכים כוורות וספריות…

לא בכל בית יש חלל שיוכל להכיל כוורות וספריות אשר משמשות היום ברוב הבתים כפיתרונות האחסון הכי נוחים והכי מודרניים.

לפני כשני עשורים נוצרה בארץ מהפכת הנדל"ן של הבתים החד קומתיים עם הקמת ישובים כמו: מודיעין, רעות, שוהם, מכבים ובצפון צור יגאל, צורן, בת חפר ועוד.

בכל הישובים הללו קמו בתים צמודי קרקע בעלי לפחות 2 קומות, מה שאפשר לכל ילד לקבל חדר מרווח משלו.

בנוסף בכל בית כזה אפשר למצוא גם קומת מרתף ושם זה אידיאלי לשים כוורות וספריות. גם בחדרי הילדים והנוער נוהגים היום להשתמש בכוורות ובספריות כפיתרון האחסון האולטימטיבי.

כוורות וספריות מעץ מלא!

כיוון שכוורות וספריות אמורות להכיל את מה שמאחסנים בהן ולהיות יציבות, הכי נכון לרכוש אותן כשהן עשויות כמו בחברת שגם- מעץ מלא.

יש היום בארץ הרבה חברות ורשתות של רהיטים שמשווקות כוורות וספריות שאחרי עונה אחת, חלקים מהם נשברים, הם מתעקמים, מתנפחים ולא מחזיקים מעמד.

כוורות וספריות זה פריט שהוא טוב לא רק לחדר ילדים או נוער, ולכן גם אם רוכשים אות לייעוד כזה, הם יכולים לזוז בבית לחדר אחר ולשמש בו אחסון, לחדר האורחים, לפינת הטלוויזיה ועוד.

חברת שגם רהיטים מייצרת, מעצבת ומתכננת כוורות וספריות במגוון עיצובים והתאמה אישית על פי דרישותיו של כל לקוח.

ללא שם999 987 888 777456 454 444 98 96 88 87 78 66 65 14 9 8 7מיוצר בישראל

טכנולוגיה מתקדמת

אחריות מלאה

עיצוב אישי

חומרים בטיחותיים