כסאות


כסאות הם פריט חובה בכל בית. הם נמצאים במטבח, ליד פינת האוכל. הם נמצאים בחדרים, בחצר. הם עשויים ממגוון חומרים ועיצובים והם שונים בסגנונות שלהם ומותאמים לאזור ולחלל בו הם ממוקמים.

חברת שגם רהיטים מתכננת ומעצבת כיסאות לחדרי ילדים ונוער כמו גם לבית בכלל. כאשר מדובר על כיסא לחדר ילדים ונוער אין דבר חשוב מזה. אם הילד שלכם ישב על כיסא מאוד יפה אבל לא נוח, ישבר לו הגב...

הכיסאות של שגם עשויים כולם מעץ מלא, עובדה שמבטיחה יציבות, איזון ופריט נאה לשנים רבות.

איך לבחור כיסא לחדר ילדים?

לחדרי ילדים או חדרי נסיכות, יש את הכיסאות שמתאימים להם. כיסא אפשר לעצב באלף צורות מיוחדות ומקוריות, אבל כאמור הדבר הכי חשוב זה שהוא יוכל להכיל את הילד ולתרום לתחושת הנוחות שלו. ילד יושב לפעמים שעות ארוכות בגלל שיעורים, עבודות שיש לו להכין או אפילו ילדים שיושבים וחולמים או מציירים יכולים לעשות את זה על הכיסא שלהם בחדר, ועדיין צריך להיות להם הכי נוח בעולם.

בדרך כלל ילד שרוצה להיות קצת עם עצמו, יתיישב על הכיסא שלו. כיסא זה כמו ילקוט, כמו הבגד שלך. בדרך כלל בכל חדר ילדים יש כיסא אחד ואולי עוד כיסא לחבר (או שמשאילים מפינת האוכל). התייחסות נכונה למסעד של הכיסא ולמבנה שלו, למידות של הילד, לגובה ולגודל הם תנאי ראשון בבחירת כיסאות לחדרי ילדים ונוער.

חלק ניכר מחיינו אנחנו יושבים...

רוב רובם של בני האדם יושבים מדי יום במשך שעות ארוכות. תלמידים יושבים בבית הספר שעות ארוכות. הכיסא הוא תמיד הפריט שעליו נשב, שבו נבחר ואם מדובר על כיסא בחדר הילדים או הנוער הפרטי, עליו ימצא הילד את עצמו יושב ויושב במשך זמן ניכר.

חשוב מאוד שהילד יאהב את הכיסא שלו, ירגיש עליו בנוח. יאהב את הצבע שלו, את המרקם וכאשר ישב ירגיש שהגוף שלו אכן מותאם לכיסא מבחינת מידות. שהגב שלו נתמך שהישבן נינוח ושהגוף כולו מסוגל כעת להיות מרוכז בפעילות של למידה או יצירה.

חברת שגם רהיטים מובחרים, מציעה להורים לקבל החלטה שקולה באשר לרכישת כיסאות לחדרי ילדים ונוער, כדי לעשות את ההחלטה הנכונה הן מבחינת עיצוב והן מבחינת הנדסת אנוש מותאמת לילדים.