מיטות ילדים


רכישת מיטות ילדים היא משימה לא קלה בכלל, כולנו יודעים את המשקל הכבד שיש למיטות ילדים בחדר הילדים. כאשר עומדים לרכוש מיטות ילדים יש להסתכל על מגוון של רבדים כגון גודל החדר, איכות המיטה, סוג המזרן וכמובן האופי הילד. לכל ילד יש את המאפיין הייחודי שלו, לכל הורה יש את הרצון להגשים את החלום של ילדו, לכן אנחנו בשגם רהיטים ילדים מאמינים בעיצוב חדרי ילדים בהתאמה אישית בדיוק לפי צרכי הילד.

אצלנו בשגם רהיטי ילדים ונוער ניתן למצוא שלל רחב של מיטות ילדים בסגנונות שונים וצבעים מתאימים אשר יתאימו לאופי החדר ועיצובו. אין ספק שכאשר בוחרים מיטות ילדים יש לשים דגש רב על נושא זה ולכן אנחנו בשגם רהיטי ילדים נותנים לכם ההורים את המבחר הטוב ביותר בדיוק בשביל נושא זה, כאשר מיטות הילדים מתאימות לחדר הקיים הם משרות אווירה נינוחה לילדכם וכך נותנות לו להרגיש נוחות, בטיחות ובעיקר שמחה.

בחירה של מיטות ילדים צריכה להיעשות בבחירה מושכלת של גודל מיטה אידיאלי. זהו הדבר החשוב והראשוני ביותר שיש לשים לב. אף ילד לא רוצה מיטה שתסגור לו חלל מסויים. שלא תיתן לו מרווח לנוע בחדר או תחסום איזור מועדף. השמת דגש על גודל החדר והגעה לחנות עם מידע על חלל זה תעזור לכם לבחור את המיטה הטובה ביותר בשביל ילדכם. יש לזכור שילדים מתפתחים מאוד מהר ולכן יש לבחור מיטה שתתאים לקצב זה ובכך תהיה פרקטית עוד יותר ותשמש לאורך זמן.

היבט נוסף שיש לשים עליו דגש רב הינו איכות המיטה, לדוגמא מיטת רכבת, כאשר המיטה נוחה ואיכותית היא תורמת לאווירה, תורמת לעיצוב, תורמת לייחודיות של החדר אך מעבר לפן זה כמובן חשובה הבריאות של ילדכם ולכן אנחנו בשגם רהיטי ילדים שמים דגש רב על מזרונים אורתופדיים כדי לדאוג לבריאות ילדכם ולשינה טובה הרבה יותר.

כאן תמצאו חלק קטן מהמבחר הגדול שלנו.

בין אם זה מיטת רכבת לילד או מיטת נסיכות לילדה. אצלנו בשגם רהיטי ילדים ונוער ניתן למצוא הכל לילדכם. במבחר רחב, במחירים אטרקטיבים ובהתאמה אישית בדיוק לצורכי הילד. שגם – רהיטים חכמים לילדים ונוער1 3 4 5 חדר נסיכות מיטה דגם נוף מיטה וחצי חשמלי נסיכות מיטה וחצי חשמלית מיטת לואי 120 1 מיטת לואי 120 מיטת לי 1 2מיוצר בישראל

טכנולוגיה מתקדמת

אחריות מלאה

עיצוב אישי

חומרים בטיחותיים