שידות וטואלטים


שגם מציגה מספר דוגמאות לעיצוב שידות וטואלטים בחדר הילדות והנוער. במגוון צבעים ואפשרויות תוך דיוק ואיכות מהגבוהים בשוק. ילדות ונערות רבות רואות את שלב הטיפוח, במיוחד בגיל ההתבגרות כמין טקס המתחיל בבוקר או לפני התארגנות ליציאה או אירוע. ילדות ונערות רואות זאת כטקס הדורש התייחסות בהתאם ולכן חשוב להן שזה יתקיים במקום אסתטי ומוכר שהן מרגישות בטוחות. שידות וטואלטים מספקות צורך זה ועוזרות לכל ילדה להגשים את החלום שלה במקום הקבוע שלה. חדר הילדים.

השידה הינה אפשרות מעולה לריהוט עיצובי אשר נותן לכל ילדה פיתרון איחסון אולטימטיבי אשר מתאים לעיצוב החדר ונותן לכל ילדה עוד מקום לאחסן את הדברים החשובים שלה. כאשר מגיעים למחשבה ותכנון על מיקום השידות מגיעים לתוצאה מעולה ובכך עוזרים לחלל החדר. בשגם רהיטי ילדים ונוער ניתן למצוא מגוון רחב של שידות וטואלטים בהתאמה אישית אשר מתאימות לכל אחד ומוסיפות לכל חדר פריט עיצובי, נוח ואיכותי.

לא בכדי שידות וטואלטים הינן פריט אופנתי אשר משמש חדרי ילדות כבר מספר שנים. שידות וטואלטים מעניקות לחדר ילדכן אווירה המתאימה לאופי הילד בדיוק ונותנת עוד טאץ' מיוחד לחדר הילדות שלכם. שידות טואלטים נמצאות במיוחד בחדרי ילדות ונערות ועוזרות להן להוסיף נגיעה אישית בחדר הפרטי שלהן, בין אם זה חדר קטן או חדר גדול, שידות וטואלטים המעוצבות בדיוק לפי טעמן. רוצים להפוך את החדר של הילדה לחדר נסיכות מלכותי כמו באגדות? עם שידות וטואלטים בשגם רהיטי ילדים ונוער זה ניתן! מגוון רחב של צבעים וצורות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אצלנו בשגם רהיטים לילדים ונוער ניתן למצוא שידות וטואלטים הנותנות לכל אחת את התשובה הטובה ביותר לאיחסון מוצרים שונים שחשובים לילדה, צוות החנות ישמח לעזור לכם לבחור את השידה המתאימה ביותר בשבילכם. שילוב של מראה ותאורה תיתן לכל ילדה להרגיש כמו כוכבת. כל מה שצריך זה מיקום מתוכנן שקרוב לשקעי חשמל וקרבה לחלון אשר תעזור להתארגנות היומיומית של הילדה בצורה טובה יותר ויעילה יותר. עיצוב חדר לבת הוא לא עוד עיצוב חדרי ילדים. הוא מיוחד ומותאם במיוחד עבור הצעדים הראשונים שלה כאישה קטנה.מיוצר בישראל

טכנולוגיה מתקדמת

אחריות מלאה

עיצוב אישי

חומרים בטיחותיים