רהיטי ילדים

הילדים של היום הם לא ממש ילדים. כלומר אלה שיש להם כבר חדר ילדים ולא חדר תינוקות נושקים לגיל 8, 9 ואילך עפ"י מה שקורה היום הם מתחילים איך לומר, את גיל ההתבגרות וגם רהיטי ילדים שמתאימים להם צריכים להיות רהיטים  בגיל ההתבגרות…

אז מה אלה הרהיטים האלה? רהיטים פונקציונאליים, לא מצועצעים בסגנון מודרני. כאלה שעושים סדר בחדר ומעצבים אותו אבל בלי קשקושים ובלי שטויות כי הרי אמרנו שהם מתבגרים.

סגנון רהיטי ילדים של חברת שגם מציע פריטים לחדר ילדים מעץ מלא או ממלמין דחוס איכותי בתקן אירופאי. יש שפע של עיצובים שאפשר לארגן מהם חדר ילדים נוח וכמובן צריך להתייחס לצרכים של כל ילד.

רהיטי ילדים בסגנון מודרני

סגנון מודרני הוא סגנון שהולך על קווים ישרים, צבעים חלקים. העץ לא גושני אלא מודרני אחרי עיבוד. עיצוב השולחנות והמיטות הוא מודרני מינימליסטי, פשוט ונוח וזה בדיוק מה שילדים צריכים היום.

לצד הטכנולוגיה שילדים מחזיקים היום בכל חדר וכמובן מחשב, צריך לעשות להם סדר ברהיטי ילדים ולא לדחוס להם יותר מדי פריטים שעלולים ליצור אצלם מה שנקרא "הסחת דעת".

בגלל כל השפע שמסביב לילדים מאוד קשה להתרכז היום, ולכן חדר נקי מקשקושים, שמשדר מרחב אסתטי יעזור לילד לשבת בו הרבה שעות אם הוא נדרש לכך.

מיטת חבר ורהיטי ילדים

אין היום ילד שלא נשארים אצלו חברים ללילה או להיפך. בדיוק בגלל זה מייצרים רהיטי שגם רהיטי ילדים שכוללים גם מיטת חבר. זוהי מיטה נוחה שיש להתאים אותה לעיצוב הכללי של החדר.

הרבה פעמים אם מדובר במיטה וחצי בשביל חדרי ילדים הרי שאין צורך במיטת חבר, כי בגילאים הצעירים עדיין אפשר לישון בצמדים על מיטה כזו.

יש חשיבות גדולה לגודל השולחן ולמידות הכיסא ביחס אליו. זה צריך להיות נוח, איך לומר הכי נוח. בגלל שפע הפיתויים, הסמארטפונים שמחזיק כל ילד, הטלוויזיה והמחשב, ילדים לא מצליחים ממש לשבת ולהתרכז בחדר שלהם לכן רהיטי ילדים חכמים אמורים להיות פשוטים וקולעים לחדר, לילד ולמטרה.

אלמנטים של צורות גיאומטריות

בנים מאוד אוהבים גרפיטי וצורות גיאומטריות בחדר שלהם ובנות אוהבות, מדפים לשים את הבובות שלהן. מדובר פה בהחלט בנטייה הטבעית (והיא לא פמיניסטית) של בנים ובנות לחדר שלהם ולכן צריכים לתת לזה מענה ברהיטי ילדים. אם זו ילדה שאוהבת לקרוא אז היא צריכה מדפים לספרם ואם זה ילד שיושב הרבה מול מחשב אבל גם עושה עליו שיעורי בית אז המכתבייה שלו למשל צריכה להיות מספיק גדולה, גם כדי שיהיה לו מרחב לעשות שיעורים עליה וגם אם הוא רוצה לעבור למחשב.

בשגם רהיטים תמצאו את כל הפתרונות הכי יעילים והכי איכותיים – רהיטי ילדים ונוער מבית שגם.