רהיטי נוער

מספיק להביט היום על חייהם של בני הנוער בשביל להבין באיזה כאוס מוחלט הם חיים.

מצד אחד הם לומדים, מצד שני הם משתמשים בטכנולוגיה עתירת ידע. כמעט לכל אחד מהם יש אייפון, קונסולת משחקים וזמן רב הם מבלים מול המחשב.

מצד שני יש להם חברים, אבל הם לא הולכים כמו חסמבה לפצח פרשיות. הם יושבים יחד, חולקים מידע וטיפים על משחקי וידיאו, אפליקציות ומעודכנים בכל החידושים שהם זקוקים להם. מתכתבים בפייסבוק, מביעים את דעתם וכן מרגישים נחשבים.

בני הנוער של היום נחשבים מאוד. הם חיים בעידן של שפע גדול מדי ולכן ובגלל זה רהיטי הנוער שלהם צריכים להיות מאוד פשוטים, נוחים וקולעים למטרה.

בני נוער מתוחכמים ורהיטים נוחים

יש לומר את זה בצורה הכי מדויקת. בני הנוער של היום כל כך משופעים בפיתויים מסביבם, שההמלצה הכי טובה של חברת שגם רהיטי נוער היא לרכוש להם חדר נוער הכי פשוט, פונקציונאלי בלי הרבה תחכום. את זה תשאירו להם.

אנחנו מדברים על מיטה שהיום היא בדרך כלל מיטה וחצי, עם איזה ציפוי של טפט מדליק על הקיר, שלטים (בני נוער מאוד אוהבים גרפיטי), כיסא שחייב להיות נוח כי הם יושבים אתו גם שעות מול המחשב וכדאי לשמור להם על הגב. ושולחן שמתאים לשימוש שלהם. גדול מרווח ועם הרבה מקום, שיהיה מרחב נשימה ומרחב מחשבה בלי לחץ. לא צפוף, לא עמוס, מאוד מינימליסטי ופונקציונאלי.

רהיטי נוער של חברת שגם

רהיטי הנוער של חברת שגם מיוצרים מעץ מלא או ממלמין דחוס בתקן אירופאי. מה שמאפיין את החדרים זו פשטות איכותית. אין עומס או צפיפות אלא רק פריטי ריהוט שהילד צריך. זה יכול להיות שולחן הכתיבה שלו, דפים תלויים, כוורת, ובמיטה תמיד מזרן אורטופדי כי הכי חשוב זה שילד ישן טוב בלילה ולא יירדם למחרת בכיתה.

יש שילוב צבעים מרתק כמו למשל אפור עם צהוב, או לבן עם כתום, אבל לא יותר מדי צבעים. שהכול יהיה נקי לעין ולא ייצור בלבול.

הסגנון של חדרי ילדים מחברת שגם הוא סגנון מודרני מינימליסטי. הוא מביא לחדר רק את מה שחייבים כדי להשאיר את היצירתיות והתחכום לילד. חדרי הנוער של שגם לא עמוסים, מאווררים אך יחד עם זאת שיא העיצוב והתחכום של הפשטות בעיצוב חם ואישי כמו שצריך בחדר נוער..